ELNA 720 eXcellence

Atraktivní modrobílý design, robusní tvar, průhledný prostorný stolek a velmi bohaté standardní příslušenství. Nepotřebujete už nic jiného. Práce s tímto úžasným společníkem bude opravdu potěšením. Tvořte, šijte, quiltujte s Elnou 720 eXcellence (dříbve typ Elna 7300).

Nabídka tohoto stroje je opravdu široká - 126 stehů včetně 7 typů knoflíkových dírek, 2 fonty abecedy, 20 paměťových míst, velký průhledný quiltovací stolek aj. přednosti má tento úchvatný stroj Elna eXcellence 720. Už nemusíte mít doma více strojů, díky Elna 720 budete moci jak šít, zašívat či opravovat, tak i quiltovat či dekorovat.

Prostor mezi ramenem a jehlou 22,5cm je dostačující pro jakoukoliv velkou deku, kterou potřebujete proquiltovat. Doba si žádá své a proto i ovládání šicího stroje se posunulo na dotykový displej. Součástí stroje je dostačující příslušenství jak pro běžné šití tak hlavně pro patchwork a quiltování. Nechybí samozřejmě stehová destička pro quiltování nebo přímo patka na patchwork s mírou 1/4". Tabulku s přehledem všech stehů budete mít vždy na očích a snadno a rychle nastavíte vámi požadovaný steh. Pro techniku volné quiltování využijte rychlé vypnutí podávacích zoubků. 

Pro quiltování či sešívání silnějších vrstev oceníte hlavně zabudované integrované horní podávání, automatický odstřih nitě či rychlost šití až 1000 stehů/minutu. Maximální šířka stehu u stroje je 7mm, v příslušenství je kolenní páka a stolek pro rozšíření pracovní plochy. 

Už nebudete potřebovat nic jiného!

Tento úchvatný stroj najdete na našem e-shopu www.texcentrum.com

 

 

Náš e-shop

www.texcentrum.com